Higiena to niezwykle ważny temat w naszym gabinetacie. Nie tylko pacjenci wymagają od dzisiejszych dentystów najwyższych standardów higieny, ale również są niezwykle surowe procedury przestrzegania zasad higieny i bezpieczeństwa okołozabiegowego, dlatego wykorzystujemy Assistinę.

 

Assistina to urządzenie renomowanej firmy W&H, pioniera w dziedzinie produkcji końcówek stomatologicznych na świecie o ponad 100-letniej tradycji. Produkty W&H wykorzystywane są głównie w gabinetach dentystycznych, szpitalach, laboratoriach i klinikach chirurgicznych na całym świecie,

Higiena to niezwykle ważny temat w gabinetach stomatologicznych. Nie tylko pacjenci wymagają od dzisiejszych dentystów najwyższych standardów higieny, ale również niezwykle surowe procedury przestrzegania zasad higieny i bezpieczeństwa okołozabiegowego.

Konserwacja końcówek w urządzeniu Assistina znacznie wydłuża ich żywotność, zmniejsza koszty serwisu i naprawy. Smarowanie końcówek odbywa się w ruchu. To pozwala na optymalne i równomierne rozprowadzanie oleju, dające w efekcie zmniejszanie tarcia mechanicznych elementów końcówki. W pełni automatyczna Assistina przejmuje całkowicie czasochłonny proces przygotowywania np. prostnic, kątnic oraz turbin do procesu sterylizacji. Dla naszych asystentek to zdecydowana oszczędność czasu i ułatwienie codziennej pracy.

Inną niezwykle ważną sprawą jest oczywiście bezpieczeństwo. Dzięki temu urządzeniu możemy zaoferować naszym pacjentom optymalny poziom higieny. Niezwykle ważne jest, aby w każdym gabinecie stomatologicznym znajdowały się właściwe urządzenia i przeszkolony personel dbający prawidłowo o instrumenty.